تبلیغات
ویشگون

ویشگون
نویسندگان
صفحات جانبی
لینک های مفید

 مدل چشم تابستانی(آموزش آرایش)

چشم را تشکیل می دهند راهنمایی و ترفندها انجام خوب خواهد تا زنده شدن چهره شما! …

 مدل چشم تابستانی(آموزش آرایش)

چشم را تشکیل می دهند راهنمایی و ترفندها انجام خوب خواهد تا زنده شدن چهره شما! …

هنگامی که خورشید درخشان را بر شما ، آخرین چیزی که می خواهید برای انجام شده است اعمال بارهای کامیون از چشم را تشکیل می دهند و مواد آرایشی به skin.That تان به این معنا نیست که شما باید آن را تمام بی طرف نگه داشتن چون خسته کننده است که چگونه خواهد بود؟ چشم را تشکیل می دهند می تواند به ندرت وجود “بست تو فان” دارد و یا ماهرانه رنگی ؛ انتخاب شده است مال شما اما من چند پیشنهاد برای ایجاد چشم های زیبایی از آرایش چشم و آرایش چشم رنگ.

را بررسی کنید “شهری واپاشی گناه Eyeshadow پرایمر لوسیون” ، که فوق العاده چشم آرایش در سایه رنگ شامپاین. آن اساسا آغازگر ، پس آن را نمی خواهد یک بار آن را تکان دادن درخواست شما و شما می توانید آن را در تنها برای چشمان زیبایی را ترک و یا اضافه کردن بعضی از تن تیره تر از شامپاین در بالای آرایش چشم خود را مروارید وار شین به من بدهید.

برای اضافه کردن برخی از رنگ به آرایش چشم خود را در شب ، چرا سعی نمی کنند “بدن فروشگاه ایتالیایی پخته به آخرین آرایش چشم” رنگ در مس و یشم. حالا شما لازم نیست که آن را به شدت درخواست ، استفاده از چشم من راهنمایی آرایش و می تواند فقط رفت و برگشت آن را به آرامی در سراسر پلک شما و یا شما همچنین می توانید با استفاده از این لوازم آرایشی را به خط بالا و پایین آوردن ضربه شلاق. من همچنین از طرفداران یا نارنجی تن در چشم. مراقب باشید با چقدر استفاده می کنید هر چند ، به دلیل چشم نارنجی رنگ را تشکیل می دهند می تواند به در بسیار قوی است. پر جنب و جوش آرایش رنگ چشم ماهرانه انجام خواهد چشم خود را پاپ!
www.esffun.ir
گلدان گنج من از طلا پیدا کرد ، در تابستان امسال است ، چشم را تشکیل می دهند توسط Blingtone. اولین بار من این کار را پرت من عاشق آن سقوط کرد و به نظر میرسد که این عشق ، عشق می تواند برای همیشه لطفا برای آخرین بار! برای آرایش چشم حزب در تابستان ، استفاده از “Blingtone سیاه سایه چشم یخ. این سایه سیاه و سفید با specks نقره و glides مانند یک رویا.

من دنبال چشم راهنمایی آرایش و رفت و برگشت آن را بر شما تمام چشم ها و تیره آن را با برنامه تر. شما همچنین می توانید آن را به عنوان آستر استفاده برای ایجاد چشم smoldering. اصفهان فان

کلید با چشم را تشکیل می دهند رنگ است برای آزمایش. آیا می شود تا ترس از رنگ است که آرایش چشم خود را تبدیل به قابل پیش بینی و خسته کننده نیست. راهنمایی آرایش چشم که از آن رنگ را به درخواست و چگونگی اعمال آنها در بالا بنابراین فقط آن را برود.
[ یکشنبه 11 اردیبهشت 1390 ] [ 04:15 ب.ظ ] [ مدیر ]

درباره وبلاگ

موضوعات
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :